Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka - informacje

Mieszkania na miarę potrzeb i kieszeń Klienta

 

Wizytówką Spółdzielni Mieszkaniowej „Śnieżka” są sprawdzone na przestrzeni wielu lat inwestycje które owocują powstaniem nowoczesnych i atrakcyjnych cenowo mieszkań. Dzięki temu SM „Śnieżka” cieszy się uznaniem i renomą, a zaplanowane przez nią prace są finalizowane terminowo i w granicach zakładanych kosztów.

 

 

SM „Śnieżka” podczas swojej działalności wyznacza sobie trzy cele. Po pierwsze, oferowane mieszkania mają znajdować się w atrakcyjnej i dogodnej dla Klienta lokalizacji. Ich usytuowanie w obrębie granic miasta, ale poza hałaśliwym jego centrum, w pełni spełnia te wymogi. Po drugie, standard wykończenia oddawanych obiektów ma być w pełni satysfakcjonujący dla każdego Lokatora. Dzięki solidnemu wykończeniu i dbałości o detale bez zarzutów realizują one wyznaczone cele. Po trzecie, mają być dostępne dla ludzi średnio zamożnych, młodych, pracujących, których dzieci będą wychowywały się w otoczeniu zieleni, majacej wolną, bezpieczna przestrzeń.

 

Najbardziej jednak istotnym przesłaniem SM „Śnieżka” jest zapewnienie każdemu Klientowi komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Dlatego Spółdzielnia zajmuje się kompleksową obsługą swoich inwestycji – od planowania i prowadzenia budowy, oddanie do użytkowania mieszkania, aż po zarządzanie zamieszkanymi już obiektami.

 

 

SM „Śnieżka” zwraca też uwagę na otoczenie. W pobliżu oddawanych do użytku mieszkań nie brakuje cieszącej oko i przynoszącej ukojenie zieleni, jak również miejsc aktywności, takich jak place zabaw dla dzieci, boiska sportowe oraz ścieżki rowerowe. Obok nich funkcjonują w okolicy punkty usługowe, sklepy, placówki oświatowe, węzły komunikacji miejskiej i parkingi. Obszerna przestrzeń spacerowa otulająca mieszkania pozwala na relaks i odpoczynek poza godzinami pracy.

 

Dewizą działalności SM „Śnieżka” jest budowa lokali po kosztach własnych - tak, aby cena mieszkania była jak najniższa.

 

Inwestycja w przyszłość

Budowanie mieszkań nowoczesnych, niedrogich i dostępnych dla osób średniozamożnych. Przez cały okres 30-letniej działalności jest jednym z priorytetów naszej Spółdzielni. Wdrażanie nowatorskich rozwiązań budowlanych, technologicznych, a także finansowych stanowi przedmiot naszych nieustannych poszukiwań. Staramy się być możliwe elastyczni, traktując indywidualnie naszych Klientów. Dziś SM „Śnieżka” jest sprawnie zarządzaną, utrzymana w dobrej kondycji finansowej instytucją. Stale pojawiające się pomysły i realizacja coraz to nowych zadań sprzyjają rozwojowi i stanowią inwestycję w przyszłość.

https://www.tagsea.pl

Stanisława Barska, Prezes Zarządu SM „Śnieżka”