Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka - informacje

Najlepszą wizytówką SM „Śnieżka” są dziesiątki wybudowanych domów, ponad tysiąc oddanych do użytku mieszkań, a przede wszystkim liczne grono zadowolonych Klientów.

Długoletnie doświadczenie SM „Śnieżka” w połączeniu z niesłabnącą motywacją do poszukiwania nowatorskich rozwiązań zapewnia z jednej strony bezpieczeństwo, a z drugiej opłacalność inwestycji. Dbamy nie tylko o to, aby oddać lokale w jak najlepszym standardzie, ale także o to, aby w dłuższej perspektywie czasowej były one właściwie zarządzane i przynosiły oczekiwany poziom satysfakcji. Kompleksowa obsługa Klienta obejmuje ponadto zapewnienie mu wygodnego systemu finansowania. Dzięki temu nabycie atrakcyjnego lokum na przyszłość nie wiąże się z potężnymi wydatkami.

Tag Heuer Formula 1 Replica

Jaka jest definicja jakości SM „Śnieżka”?

 

To po pierwsze komfortowe mieszkania, które łączą funkcjonalność z estetyką. Każde z nich można zaaranżować w indywidualny sposób – zgodnie z potrzebami i preferencjami nabywcy. Przyszłe lokum ma za zadanie nie tylko służyć, ale także atrakcyjnie wyglądać. Właśnie dlatego tworzymy przestrzeń elastyczną w kształtowaniu: zachwycającą praktycznymi rozwiązaniami, ale też umożliwiającą aranżację zgodną z własnymi upodobaniami.

 

Po drugie, mieszkanie może spełniać swoje zadanie tylko wtedy, gdy znajduje się w przyjaznym otoczeniu. Lokalizacja mieszkań SM „Śnieżka” w pełni realizuje to zadanie. Oddawane lokale są położone w obrębie miasta, a jednocześnie na tyle oddalone od centrum, by móc zapomnieć o codziennym gwarze. Rozległe połacie zieleni, otaczające osiedle starodrzewie, bogactwo tras rowerowych czy miejsc sprzyjających innym formom rekreacji pozwala skutecznie zrelaksować się po pracy i zregenerować siły.  Z kolei obfitujące w atrakcje place zabaw i nieodległy żłobek, powstające przedszkole ułatwiają i uprzyjemniają życie rodzinne.

 

Po trzecie, dbamy o portfele naszych Klientów. Dogodne systemy finansowania umożliwią im nabycie mieszkania już przy średnich dochodach. Niewielkie raty przekładają się na bezpieczną przyszłość finansową – bez ryzyka, bez wyrzeczeń, za to w miejscu niezwykle przyjaznym do życia.