Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka - informacje

Wieloletnie doświadczenie - gwarancją jakości!

 

Ponad 1500 mieszkań, 24 domki jednorodzinne i 253 garaże – to efekt wieloletnich prac SM „Śnieżka”. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji tych inwestycji gwarantuje Klientom pełne zadowolenie ze stanu, usytuowania i zarządzania mieszkaniami.

 

Po 34 latach działalności Spółdzielnia Mieszkaniowa „Śnieżka” może poszczycić się wybudowaniem 1366 mieszkań (w tym 370 mieszkań lokatorskich) na osiedlu Złocień, 88 mieszkań (w tym 69 mieszkań lokatorskich) przy ul. Zdunów 18 w Borku Fałęckim, 8 mieszkań przy ul. Garbarskiej 16 oraz 48 mieszkań przy ul. Mazowieckiej 16. Wszystkie lokale szybko znalazły nabywców. Dodatkowo „Śnieżka” jako pierwsza z krakowskich spółdzielni uzyskała wsparcie finansowe Krajowego Funduszu Mieszkaniowego na przeprowadzenie inwestycji w Borku Fałęckim oraz w Krakowie-Bieżanowie. Dzięki temu nabywcy mieszkań początkowo pokryli tylko 30% kosztów, a resztę spłacają w dogodnych ratach.

 

 

Spółdzielnia „Śnieżka” od lat dba o to,Tag Heuer Formula 1 Replica aby jej mieszkania odznaczały się  wysokim standardem wykonania oraz atrakcyjną ceną. „Śnieżka” jako doświadczona instytucja wsłuchuje się w potrzeby Klienta i dostosowuje swoje realizacje do jego oczekiwań. Dlatego miejsce na nowe budynki mieszkalne dobierane jest tak, by nie zabrakło tam zieleni, miejsc spacerowych, placów zabaw czy parkingów.

 

Za swą działalność Spółdzielnia Mieszkaniowa „Śnieżka” została wielokrotnie nagrodzona i wyróżniona. 

W czerwcu 2016r. Spółdzielnia została laureatem konkursu Wzorowa Firma - Lider Budownictwa, Najlepsza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Małopolsce. W 2015 i 2014 roku S.M. "Śnieżka" otrzymała tytuł Lidera Spółdzielczości Mieszkaniowej.       W 2014 roku Spółdzielnia zdobyła nagrodę Złotego Sokoła w konkursie o  tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku.  W 2013r. otrzymała tytuł Dobrej Spółdzielni Mieszkaniowej, w 2012r. nagrodę w konkursie "artUrbanica". W latach 2012, 2010 i 2008 została wyróżniona w konkursach o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku i Nagrodę Złotego Sokoła. W 2014, 2012 i 2010 roku Spółdzielnia zdobyła I miejsca w Ogólnopolskim Rankingu Spółdzielni Mieszkaniowych w kategorii Spółdzielnie Małe, a także została wyróżniona w konkurskie "Czyste place zabaw". 

https://www.tagsea.pl/franck-muller.html